Organizator zastrzega możliwość ograniczenia liczby uczestników.

Liczba uczestników będzie dostosowana do spełnienia aktualnie panujących wymogów sanitarnych. W przypadku potrzeby ograniczenia liczby uczestników,
o uczestnictwie w XXV FCP zadecyduje kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA FCP ONLINE

XXV Forum Ciepłowników Polskich

wszędzie i dla wszystkich!

W związku z ograniczeniami wynikającymi z obostrzeń sanitarnych liczba uczestników XXV Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach jest ściśle ograniczona, a limit wolnych miejsc został wyczerpany.

Tak jak w ubiegłym roku, Forum odbędzie w formie hybrydowej. Każdy, kto nie może osobiście stawić się w Międzyzdrojach ma możliwość uczestnictwa w trybie ONLINE.

Potrzebne są tylko przeglądarka internetowa i dostęp do Internetu, a przygotowana przez nas specjalna platforma internetowa zapewni transmisję obrad w czasie rzeczywistym. 

W programie internetowej wersji XXV Forum znajdą się wszystkie jego zasadnicze elementy: Sesja Inauguracyjna, Sesje Merytoryczne naszych Partnerów, Debaty problemowe. Przygotowaliśmy dla Państwa także program dodatkowy.

W przerwach transmitować będziemy komentarze i wywiady z gośćmi Forum. Szczególnie zapraszamy na debatę dziennikarzy branżowych. 

Szczegóły znajdą Państwo w Programie FCP ONLINE.

Serdecznie zapraszamy do udziału! 

Zgłoszenie udziału w formie wypełnionej Karty Zgłoszenia [aktywny pdf] lub jako skan prosimy przesłać na adres: c.szkoleniowe@igcp.org.pl

Zakwalifikowani uczestnicy FCP ONLINE otrzymają od Organizatora potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, które będą zawierać sposób logowania oraz hasło niezbędne do zalogowania. Loginem będzie adres e-mail uczestnika podany na Karcie Zgłoszenia. 

Karta Zgłoszenia FCP ONLINE
Program FCP ONLINE